Pobierz wtyczkę do przeglądarki:

Get Adobe Flash player

Aktualności

"Lekcja ciepła"


Ruszyła akcja pod nazwą "Lekcja ciepła". Akcja skierowana jest do uczniów zerówki oraz pierwszych klas szkoł podstawowych i ma edukować jak racjonalnie korzystać z ciepła. Tym razem to nasz pracownik odwiedza dzieci w ich szkołach razem z aktorką Teatru Muzycznego w Gliwicach, która czyta dzieciom książeczkę o Czerwonym Kapturku w mieście. Kapturek wyprowadził się razem z babcią z lasu do miasta i tam mieszka w bloku, który ogrzewany jest ciepłem systemowym. Ciekawe perypetie Czerwonego Kapturka i jego babci w bardzo przystepny sposób pozwalają edukować dzieci w temacie oszczędzania ciepła i dbania o środowisko naturalne. Uczniowie dowiadują się, co to jest Ciepło Systemowe oraz jak trafia ono do kaloryferów mieszkań. 
Wszystkie dzieci na pamiatkę Lecji Ciepła dostają książeczki o Czerwonym Kapturku, dyplom za uczestnictwo w lekcji i drobne gadżety, które dzieci uwielbiają.   Poniżej zdjęcia ze Szkoły Podstawowej nr 31 na ulicy Pocztowej w Gliwicach.

 

 

 Do grona uczestników "Lekcji ciepła" dołączyły dzieciaki ze Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 1 oraz ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Gliwicach. Zapraszamy do galerii

 

< powrót